Hy!!!Ha van kedved vegyél fel msn-re!!!Na meg ha akarsz szerepjátékozni...:D...persze csak akkor...ha szereted a $oul Eater-t....vagy ehhez hasonló animéket...=D...
Msn címem: [email protected]
Előre is köszi<3
Szia! Nagyon jó az oldalad. Ha szeretnél, vegyél elmsnre. :P Címem: [email protected]
Ide leírhatod az msn címed,ha szeretnél ismerkedni másokkal!
Az én címem: [email protected]
^^Vegyetek fel nyugodtan